Види арештованого майна на електронному майданчику УУБ

Кожного дня на території України банківські установи конфіскують майно у боржників. Основна причина таких дій полягає якраз у небажанні сплачувати внески, інформація про які була чітко прописана в договорі. Як результат, банківська установа на цілком легальних умовах має право на те, щоб повернути майно у свою власність.

Наступним кроком після конфіскації такого майна є його виставлення на електронні аукціони. Саме такий формат наразі вважається найбільш прозорим і може гарантувати що процедура буде проведена без тіньових схем.

Велику роль в цьому відіграє система ProZorro. Sale, яка контролює всі ці процедури. Самі ж учасники завжди мають оскаржити вибір переможця, якщо в них є на це обґрунтовані підстави. 

Для більш глибокого ознайомлення з торгами арештованим майном, ви можете перейти за посиланням https://uub.in.ua/post/AreshtovanemaynovdSETAMkupitinamaydanchikuUUB, де є багато цікавої інформації про те, як працює цей механізм, коли він був запущений та якими є найближчі перспективи такого напрямку в електронних аукціонах.

Яке арештоване майно можна зустріти на сайті УУБ?!

Українська універсальна біржа все ще відноситься до числа найбільш популярних майданчиків, що має серйозну репутацію. Переходячи на сайт uub.in.ua, ви можете перейти в розділ з торгами арештованим майном і особисто ознайомитись з тим, що саме там можна придбати.

На сьогодні, перелік напрямків в цій сфері є досить широким. Для прикладу, варто пройтись лиш по декільком основним сферам, що стосуються безпосередньо реалізації арештованого майна:

  • Житлова та комерційна нерухомість – мова йде про об’єкти житлового значення та ведення бізнес-справ;
  • Транспортні засоби – це може бути звичайна повсякденна техніка, або же спеціалізоване обладнання по типу комбайнів, які можна використовувати в якихось вузьких напрямках;
  • Дрібне майно – це можуть бути різні аксесуари, одяг, взуття, мобільні телефони й так далі;
  • Гаражні комплекси й недобудовані приміщення – ще один цікавий напрямок, який є досить розповсюдженим. Переглядаючи всі доступні оголошення, там досить часто можна зустріти саме такі лоти;
  • Електроніка – це може бути як побутова техніка, так і більш дорогоцінні прилади по типу портативних комп’ютерів, ноутбуків й іншого обладнання.

Це лише мала частина майна, яке можна дуже часто зустрічати серед оголошень на електронних майданчиках.