Що треба знати про імплантацію зубів

Якщо проводиться відновлення певної ділянки, або всіх зубів на щелепі, то будуть встановлені протези, які дозволяють коригувати прикус і положення щелепно-лицевого суглоба протягом всього часу приживлення імплантатів.

Процедуру імплантації може провести стоматолог Черкаси, проте варто спершу отримати більше інформації стосовно цієї процедури.

Переваги

 • Можна використовувати у всіх клінічних випадках;
 • Встановлення імпланту за один візит;
 • Швидке приживлення — компресійне різьблення забезпечує надійну первинну стабілізацію, надійно закріплюється, а негайне навантаження відразу стимулює відновлення тканин;
 • Мінімум травматизації — розрізати ясна і накладати шви не потрібно;
 • Для того щоб встановити коронку знову розрізати тканини не доведеться;
 • Операції з кісткової пластики не потрібні;
 • Швидко гоїться, відновлення всіх функцій у короткий термін;
 • Усього треба відвідати лікаря 3-5 разів.

Імплантат та абатмент – це єдина система, його можна встановити у щелепній кістці під кутом, якщо відбулися дегенеративні процеси. Має агресивне різьблення, і вузький діаметр, тому доступні для встановлення якщо у пацієнта вузький альвеолярний гребінь, а об’єм кісткових тканин не вистачає. Використовується мультикортикальна фіксація, за рахунок цього кореневі опори відразу добре стабілізуються при установці.

Титановий корінь і сам протез мають монолітне з’єднання, тому вони нерухомі і не можуть змінити положення, навіть якщо жувальні навантаження будуть значними. Лікар визначає, яка методика буде застосована лише після повної діагностики.

Етапи лікування

 • Діагностичний етап. Щелепна кістка обстежується для аналізу стану: проводиться ортопантомограма, 3D томографія, загальноклінічні аналізи.
 • Підготовчий етап. Ліквідуються всі проблеми: лікування карієсу, гігієнічне чищення, вирішуються загальні проблеми зі здоров’ям.
 • Моделювання. Лікар за допомогою спеціального софту вибирає протокол імплантації, точки, в які будуть інтегруватися штучне коріння, моделює тактику втручання.
 • Вживлення імплантатів. Штучне коріння встановлюється в кістку щелепи шляхом проколу тканин, без розрізів та відшарування ясен.
 • Встановлення коронок. Через 2-3 дні лікар встановить адаптаційний протез, який виготовляється спеціально для пацієнта. Спочатку встановлюється ортопедична конструкція із металопластмаси, яка має титанову дугу. З її допомогою імплантати з’єднуються і фіксуються в потрібному положенні, що виключає ризик розхитування та усунення. Через півроку-рік, після того, як приживлення буде повністю завершено, ставляться постійні коронки на вибір пацієнта.

Якщо використовується одноетапна методика імплантації, то також виконується видалення зубів або коріння зубів. Даний вид лікування займає приблизно 7 днів, якщо не потрібно проводити терапевтичне лікування, якщо немає проблем зі здоров’ям, які можуть відстрочити втручання. Між установкою штучного кореня та протезу проходить 2-4 дні.

Незнімний протез потребує надійної основи. Якщо виконується установка імплантів, то цією основою є штучний корінь. Для тривалого терміну служби заміна кореня має бути справді якісною. Штучний корінь немає з’єднання з м’якими тканинами, він тримається в кістковій тканині. Навантаження при жуванні йде тільки на щелепну кістку, періодонтальна зв’язка і слизові оболонки не беруть участь. Саме тому штучне коріння служить не як свої зуби, а набагато довше. На даний момент імплантація зубів в Черкасах доступна для кожного, проте перш за все треба отримати більше інформації про цю процедуру.