Ринок землі та аукціони відкриваються в Україні

Сьогодні є шанс купити землю в Україні. Як і рік тому, для жителів України зважуються всі плюси і мінуси в цій справі. Експерти аграрного сектору також мають різні думки з цього приводу. Коли люди купуватимуть перші землі в липні, все стане набагато зрозумілішим. Процес створення об’єктивного ринку вимагатиме від уряду врахування суджень власників земельних часток, оскільки вони становлять величезну частку сільськогосподарських угідь в Україні.

Аукціон з продажу землі в Україні

Вільний продаж сільськогосподарських угідь є вагомим аргументом для передмови ринку та відкриття торгівлі землею в Україні. Будь-яка демократична країна надає право особистого розпорядження своїм майном без обмежень будь-якому з її громадян.

Очевидно, нерівність була присутня раніше на українському ринку землі. Мешканці сіл, які працювали в колгоспах, мають землю, яку потрібно обробляти. У цьому міщани відстають від селян. Від того, що селяни можуть вести власне господарство або здавати землю в оренду, не продаючи її. Закон № 552. спрямований на рівний розподіл ймовірностей у сільськогосподарській діяльності та забезпечення положень Конституції у земельних відносинах.

Без зазначення адреси проживання всі люди – громадяни України, мають право включити землю у власність 100 га. Земельні ділянки на балансі країни та муніципалітетів не підлягають продажу; є можливість набувати землю тільки у приватних осіб.

Через електронну систему аукціонів Prozorro депутати планують здійснювати ринок землі. Prozorro.Sale ефективно використовуватиме джерело землі та забезпечить торгівлю землею без корупції та постійні надходження до бюджету від цієї галузі для України.

На аукціоні Prozorro.Sale сьогодні є можливість купувати землю

Потрібно готуватися до тих, хто хоче стати учасником торгових процедур, ринок почне свою діяльність вже незабаром. На сайті «Українська універсальна біржа» реєструються учасники аукціонів на земельні ділянки сільськогосподарського призначення Prozorro.Sale. Більше корисної інформації є на ресурсі https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/zemelni-auktsiony-osoblyvosti-protsedury-na-prozorroprodazhi/. 

Доступний для громадськості та об’єктивно здійснюється електронними платформами, продаж активів муніципальної громади та держави в Україні. Працюючи близько п’яти років, система Prozorro.Sale не допускає корупційних схем та непрозорих угод. В результаті об’єктивних процедур продажі принесли країні дохід у розмірі близько 37,7 млрд. грн. Саме з цієї причини наступним кроком українського уряду має стати організація співпраці із земельними тендерами на Prozorro.Sale.