«Прозорро.продажі» презентує модернізовану версію дістанційної торгівельної системи

Не так давно за допомогою ІТ-фахівців » ProZorro» була відкрита модернізована форма Інтернет системи, у зв’язку з чим почали працювати найбільш продуктивні і відкриті торги.

На сайті Укрінформу представлені дані про захищені та більш корисні оновлені інтерфейси.

Найбільш корисним є те, що, коли клієнт знає про план продажу, йому надається можливість побачити, коли раунд замінюється, та коли більш вигідно розміщувати пропозиції.

Модернізована адаптація структури дозволяє вам отримувати значно більше даних, що дозволяє аналізувати ринок, посилки і точно визначати відповідні витрати.

В рамках ProZorro працює кілька видів продажів.

Як проходять торги на Прозорро

Торги:

1. Англійські розпродажі.

У цьому продажі учасники торгів повільно збільшують вартість пропозиції.

2. Голландський тип.

Цей вид торгів відрізняється від попереднього тим, що ринкові витрати контролюються учасниками, і витрати автоматично знижуються.

Програма USAID у всьому підтримує ProZorro.

Через те, як ProZorro забезпечує максимальну прямолінійність і високу конкуренцію за пропозицію державної власності, система контролюється і проводиться більш ретельна перевірка наданої інформації.  Детальніше про торгівлю дізнавайтесь на сайті aeaep.com.ua.

Була виконана колосальна робота за рахунок безлічі учасників.  Наприклад, Юлія Снітко, творець проекту з 10-річним досвідом, відмовилася від плану інтерфейсу.

«Це було складно. Оскільки це було зроблено на добровільній основі і зайняло досить багато часу. Я вдячна і щаслива, що мене запросили допомогти в цій особливо важливій справі».

«ProZorro.Sale » прекрасно працює. Ми не зупиняємося, ми враховуємо бажання учасників продажів. Наші домовленості включають повне вивчення ідей роботи клієнта з майданчиком і поліпшення торгів».

Прикладом серйозної роботи є близько 200 успішних закритих торгів деревини приблизно за чотирнадцять днів, загальна сума яких становить близько 40 мільйонів гривень.

Програма USAID KEU постійно приділяє неймовірну увагу малим і середнім організаціям для поліпшення їх становища на внутрішньому ринку України.  Крім того, він займається просуванням Українських Організацій за кордоном.