Проведення електронних аукціонів на біржах єдиної системи державного підприємства «ProZorro.Sale»

Протягом декількох років електронна система «ProZorro.Sale» допомагає людям та підприємствам продавати та купувати різні товари та послуги на онлайн аукціонах 44 бірж своєї системи. З початку офіційного старту роботи майданчика, було організовано понад 341 000 успішних аукціонів, на яких люди отримали щонайменше 41 мільярд гривень прибутку.

Що повинна знати кожна людина про участь в онлайн аукціонах майданчику «ProZorro.Sale»?

Є декілька особливих моментів в роботі з біржами «ProZorro.Sale», про які потрібно знати кожному учаснику електронних торгів системи:

1.       Безпека.

Кожен учасник перед тим, як він буде проводити будь-яку діяльність на майданчику, обов’язково має прочитати регламент«ProZorro.Sale» і закони України, та відповідати цим правилам. Адже якщо користувач буде їх порушувати, проводити махінації, давати хабар іншому учаснику за щось, намагатися якимось чином змінити результати аукціонів, а також негативно впливати на інших аукціонерів – система може позбавити цю особу проводити будь-який вид діяльності на біржах системи.

2.       Доступність.

Кожна особа, яка зареєстрована, або незареєстрована, може безперешкодно переглядати будь-яку інформацію (особисті дані користувачів є закритими) та наявні документи стосовно торгів та бірж майданчику на його просторах. Крім того, усі учасники можуть вільно спостерігати за перебігом будь-якого аукціону системи. Часто за аукціонами стежать представники преси та різноманітних компаній.

3.       Зручність.

Працівники біржі постарались, аби кожному учаснику було зручно та зрозуміло проводити різноманітні дії на сайті uub.in.ua. На тому ж сайті можна знайти усе необхідне для подальшої роботи на майданчику. Також там знаходиться повний список усіх актуальних торгів. Та щоб знайти необхідний лот, можна використати зручні фільтри пошуку.

4.       Можливість навчатися.

На YouTubeканалі «ProZorro.Sale» можна знайти корисні відео, які допоможуть новому учаснику аукціонів краще зрозуміти усю цю систему. Також на цих навчальних відео є багато корисної інформації, яка безпосередньо знадобиться при роботі з електронним майданчиком. Крім цього, представники електронного майданчика час від часу проводять тренінги, на які запрошують велику кількість людей та учасників аукціонів. На цих заходах успішні аукціонери розповідають про структури різних ринків, про те, як мають проходити аукціони та як за допомогою них отримувати високі доходи.