Продаж необробленої деревини в місті Житомир на аукціоніТБ УЕБ

Натуральне дерево завжди користувалося популярністю в декоруванні приміщення, але в даний час в тренд увійшла груба, необроблена деревина. Таке дерево на подив органічно виглядає на тлі гладких поверхонь зі штучних матеріалів.

Груба деревина буде цікаво виглядати в розсувних конструкціях: це можуть бути як дверцята стінної шафи, так і двері в кімнату.

Необроблена деревина буде також добре виглядати в якості підвіконня. Таке дерево необхідно як слід висушити і неодмінно покрити антисептиками і лаком або емаллю, які зможуть захистити матеріал від вологи.

Також можна застосувати дерево під стільницю під раковину у ванну кімнату або кухню, але тут теж потрібно бути обережним і захистити деревину від впливів вологи.

Також в обрамленні з брутального дерева прекрасно буде виглядати дзеркало. Це виглядає цікаво і помітно.

Також необроблена деревина буде виглядати здорово в оформленні світильників. Таке освячення буде виглядати як вогні в таємничому лісі, або ж буде нагадувати кантрі-стиль в залежності від декору.

Також дерево ефектно виглядає в узголів’я ліжка. Це підкреслює екологічність інтер’єру і в цілому є відмінним дизайнерським рішенням.

Нерідко виріб цілком виготовляють з необробленої сосни.

Також стіл з спила необробленого дерева гармонійно впишеться в будь-яку сучасну обстановку, особливо цікаво таке рішення виглядає в мінімалістичному стилі або скандинавському інтер’єрі. Можна навіть використовувати необроблений пень як журнальний столик.

Аукціони з продажу необробленої деревини в Житомирі на офіційному майданчику ТБ УЕБ

Наш аукціон цілком безпечний та віповідає стандартам якості. Ми справедливо оцінюємо товар. Якщо переможець не буде визначен, аукціон буде продовжуватися до кінця.

Завдяки цьому аукціону, у минулому році в нашої державі було проведено тисячі торгів, на яких державні підприємства здебільшого реалізовували багато матеріалів . Більше 9 млн. грн. сплатили покупці нашого сервісу.

Щоб потрапити на аукціон, прочитайте детальну інформацію на цьому сайті: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/prodazh-neobroblenoi-derevini-v-misti-zhitomir-na-auktsionah-maj/.