Купуйте технічний ліс на інтернет-аукціонах на платформі УУБ — швидко і чесно

З 2019 року по європейським стандартам деревина в Україні ділиться на 4 класу (A, B, C, D). Деревина для промисловості може бути класифікована за якістю до D. В випадки її довжини від 2 до 4 метра, відноситься до окремої категорії промисловості. Технологічна виготовляється з такої деревини або використовується як паливо.

Дерево технічне — випадки використання і продажу

Технічну деревину можна розділити на непромислову або промислову. Деревина відноситься до непридатною для виготовлення пиловочного матеріалів, подальшої переробки та використання в якості будівельних матеріалів.

Такі лісові ресурси хвойних і листяних порід дерев використовуються з метою виробництва тепла та електроенергії у вигляді гідролізу, піролізу, стружки. В цьому випадку ліс реалізується у вигляді колод з корою, які очищаються від сучків.

Також матеріали не виробництва можна використовувати як ресурс для дров’яних печей, систем опалення, камінів або печей. Така деревина виготовляється у вигляді колод, які ріжуть уздовж, поперек або рубають, виходячи з вимог споживача.

Сировиною для промислової деревини служить:

  1. дерево стовбурові;
  2. дерево ціле, але без коренів;
  3. залишки від дерева без хімічної обробки;
  4. різні відходи лісових заготовок (товсті гілки, бадилля тощо).

З 01.02.2020 року технічна деревина різних порід, як і інші лісові матеріали, успішно продається за допомогою електронних аукціонах в системі Прозорро.Продажі https://sale.uub.com.ua/news/prodazh-tehnichnoqi-derevyny-v-elektronnij-systemi-prozorro-sale. Саме з цієї дати набула чинності постанова Кабінету Міністрів під номером 1178, яка передбачає обов’язковий щомісяця продажу деревини в Прозорро великими лісовими господарствами на відкритих торгах в режимі онлайн.

Особливістю цієї процедури є наявність надійної і повної інформації про торги для всіх громадян, зручність укладення документації про купівлю-продаж після перемоги на аукціонах без будь-якої додаткової бюрократії, розвиток ринку і збільшення чисельності потенційних покупців.

Система Prozorro.Sale дуже ефективна в боротьбі з корупцією в різних економічних сферах з 2016 року. Продаж необробленого лісу на відкритому тендері приносить регулярний дохід лісовому господарству, яке спрямоване на розвиток галузі в цілому.

Продаж лісу технічного на електронній платформі УУБ

Якщо ви бажаєте стати учасником тендерів з продажу деревини різних категорій в системі Prozorro.Sales, вам потрібно стати клієнтом однієї з платформ, які працюють в системі, наприклад, «Української універсальної біржі».

Для цього потрібно швидко пройти реєстрацію на сайті sale.uub.com.ua і отримати доступ до аукціонів технічної деревини різних порід дерев (ясен, сосна, дуб, клен, липа і т.д.) від наступних лісогосподарських підприємств:

  1. Крижопільського;
  2. Львівського;
  3. Городоцького;
  4. Острозького;
  5. Турківського.

Ви також можете використовувати додаткові опції на платформі «Української універсальної біржі»: постійну розсилку по електронній пошті з новими і актуальними саме для вас тендерами, повідомлення про нові аукціонах можна знайти за допомогою пошукових роботів Telegram і Viber. Ви можете знайти новини в області продажу деревної сировини на нашій офіційній сторінці в Facebook. Проходьте реєстрацію прямо сьогодні і беріть участь в торгах.