Аукціон з продажу необробленої деревини в Києві

Лісові компанії заробили 36 мільйонів доларів прибутку, беручи участь в аукціонах з продажу необробленої деревини в Києві, Рівному, Тернополі та інших містах. Завдяки спільним зусиллям Міністерства енергетики та охорони навколишнього середовища та держпідприємства «прозорі продажі» досягнуті ефективні результати.

Велика Лісозаготівельна організація в Київській області з виручкою понад 10 мільйонів українських гривень. Велика кількість необробленої деревини повинна продаватися через прозорі електронні торги щороку. Це значно спростить процес продажу деревини, зробить його економічно вигідним для вітчизняних лісових компаній і зробить його відкритим для громадськості.

Незаконна поведінка, корупційна схема-це вже давно пов’язано з продажем круглого лісу в Україні. З появою системи і прозорістю активної діяльності продажі досягли результатів, і уряд вирішив приєднатися до боротьби з тіньовим ринком деревини.

Де продати деревину в Києві

Електронні торги-найкращий інструмент для інновацій, який може зламати тінь корупції, поповнити національний бюджет і поліпшити національну економіку. За чотири роки існування такої програми на офіційному сайті вона була прозорою. Наприклад, на українській всесвітній біржі було проведено 280 тисяч публічних аукціонів товарів, з яких надходження з державного бюджету склало 30 мільярдів доларів, і в цьому процесі брали участь більше 19 тисяч учасників.

Відтепер кожен бажаючий зможе прийняти участь в торгах необробленої деревини в столиці України. Придбана заздалегідь сировина буде продаватися за конкурентоспроможною ринковою ціною. Крім того, можна ефективно контролювати цільове використання попиту і прибуткових ресурсів, наприклад круглого лісу.

Згідно з новим законопроектом, на публічних аукціонах тепер виставляються тільки колоди об’ємом 130 і більше кубів, вартістю від 170 000 грн. Невелика кількість деревини все ще продається на звичайних аукціонах.

Однак продаж необробленої деревини УЕБ дала позитивні результати, що само собою зрозуміло, і незабаром все така сировина буде продаватися акуратно через систему електронних транзакцій.

Платформа УЕБ запрошує всіх бажаючих взяти участь в аукціоні необробленої деревини в Києві. Ми найняли кращих і досвідчених фахівців для роботи з електронною системою УЕБ і її продажу з самого початку. Вони готові відповісти на будь-які Ваші запитання.

Більш детально читайте за цим посиланням: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-v-kievi-na-prozorrosale/